Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun’a Geliyor!..

Sizlere bir yolunu bulup ulaşan/ulaşabilen vatandaşlar dertlerine çözüm bulabiliyor… Sizlere ulaşamayanlar dert küpü olmaya devam ediyor.

“Düşman o kimsedir ki; yolunu şaşırmış olduğun halde, doru gidiyorsun diye seni aldatandır.” (Hz. Ali)

***

Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun’a Geliyor!..

Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan 31 Ağustos Pazartesi günü sel felaketine maruz kalan Giresun’a geliyor…

 

Cumhurbaşkanının Giresun’a gelişi, öncelikle bürokratları ve partili siyasetçileri teyakkuz durumuna geçirecektir.

***

Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun’a sadece parti genel başkanı sıfatıyla değil haliyle Cumhurbaşkanı (Devlet Başkanı) sıfatıyla da geliyor…

 

Sn. Cumhurbaşkanı daha önceleri de Giresun’a geldi… Lakin şehrimizi ziyaretlerinde bugüne kadar kendi partililerin dışında maalesef vatandaşlarla hemhâl olduğuna pek şahit olamadık.

***

Ümit ederiz ki, sel felâketi münasebetiyle şehrimize gelişinde inşallah bu defa kendi partilileri dışındaki partililerle, STK’larla, basın mensuplarıyla, kanaat önderleriyle görüşme ve istişare imkanı bulurlar!..

***

Bugüne kadar gerek Sn. Cumhurbaşkanının şahsına özel, gerek umuma hitaben çok yazdık, söyledik lakin sesimizi duyan, kulak veren pek olmadı… Duyulsa da hesaba katan pek değil hiç olmadı!..

***

Bu defa, madem sel felâketi münasebetiyle özel geliniyor, bizler de tekraren özele yazalım istedik…

***

Sayın Cumhurbaşkanım!..

Gelişiniz inşallah güle güle, gidişiniz de güle güle olsun…

Gelişinizden inşallah sadece AK Partililer değil bütün partililer sevinsin ve gülsün!..

***

Sayın Cumhurbaşkanım!..

Vatandaşlar ilk planda sizden değil, sizlerin tensibiyle seçilen ve atanan siyasetçilerinizden ve onların tensibiyle atanan bürokratlarınızdan şikâyetçiler

 

Haliyle sizler seçip atadığınız için de netice olarak onların yanlışları ve ihmalkârlıkları da zat-ı alinize fatura ediliyor.

***

Sayın Cumhurbaşkanım!..

Sizlere bir yolunu bulup ulaşan/ulaşabilen vatandaşlar dertlerine çözüm bulabiliyor… Lakin sizlere ulaşamayanlar dert küpü olmaya devam ediyor.

 

Yapılan güzel hizmetler ve yatırımlar yolsuzluk şaibelerinin gölgesinde kalıyor…

Adı yolsuzluğa karışan bürokratlara dokunulmuyor, bunun faturası da sizlere çıkartılıyor!..

 

Lütfen vatandaşların sizlere ulaşmasına imkân ve fırsat veriniz!..

 

Hiç değilse teşehhüt miktarı da olsa bu gelişinizde muhalif parti yetkileriyle, kanaat önderleriyle görüşmek için zaman ayırınız!..

 

Eminim ki böyle bir görüşmeden sonra “Sahi mi!.. Bunları bize bugüne kadar neden intikal ettirmemişler” diyecek ve belki de “bunlardan teşkilat mensubu da olmaz, bürokrat da olmaz” diyerek tasfiyeye gideceksiniz!..

 

Görüşmek dileğiyle…

Hürmet ve muhabbetlerimle…

***

“Hangi vali birine zulmeder ve o zulüm bana şikâyet olunur da; ben o zulmü ortadan kaldırmazsam; o kimseye ben zulmetmiş ve adaletten ayrılmış olurum.” (Hz. Ömer)

 

Vesselam…

29 Ağustos 2020 C.tesi / 10 Muharrem 1442

YORUMLAR
Site İçinde Ara

Haftanın Sözü

“Aslan köpeklere baş olursa, köpeklerin her biri kendi karşısındakine aslan kesilir. Eğer aslanlara köpek baş olursa, o aslanların hepsi köpek olur.” (Yusuf Has Hacip)

Namaz Vakitleri
Giresun Hava Durumu
GİRESUN