mehmet aydoğdu
Selam ile... Değerli ağabey, Cihat Uzundere kardeşimizin elektrik arızasıyla ilgili yazınızı paylaşmasıyla sayfanızdan haberim oldu. Sayfanızı pek beğendim. Çıtlak Mahallesi ve Çıtlakoğulları, çocukluğumun bir aktarma merkezi olması münasebetiyle bildiğim isimlerdi. Çıtlak'ta iner, sırtta elde yükümüzle yokuş yukarı Akköy'e çıkardık... Kendim İstanbul Kadıköy'de ikamet ediyorum. Elektrikle ilgili yakınmalarınıza gönülden katılıyorum. Kendileri sıcak odalarda oturan görevliler köyde ihtiyaç sahibinin derdini anlamıyor. Başındakiler de hassasiyet göstermeyince... Dertlinin derdine ortak olmanızdan dolayı hem tebrik hem teşekkür ederim. Millete hizmet konumunda olan herkese de vicdan ve izan diliyorum. Vesselam değerli ağabey.
Edip Çıtlakoğlu
Selamünaleyküm; Yazılarınızı takip eden bir okurunuz olarak, çoğu köşe yazarlarında görmediğim bir tarzda yazmanızı memnuniyetle görüyor ve teşekkür ediyorum. Ayrıca yazı içerikleri ile ilgili yorumlarınız ve uslübünüz de kimsede görmediğimiz özellikleriniz. Kısaca yazılarınızdan istifade ettiğimizi bildirmek isterim. Gönlünüze sağlık...
mustafa özyılmaz
HER ZAMAN YAZILARINIZI TAKİP EDEMESEMDE FIRSAT BULDUKSA OKUNAYA ÇALIŞIYORUM. ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN HAK HAKLININ YANINDA OLSUN...
yusuf
s.a çok güzel hazırlanmış bir site. emeği geçenlerden Allah razı olsun. artık günümüzde teknoloji, bilgisayar, internet, müslümanın kullanması gereken en önemli gereçlerdir diye düşünüyorum. hakkı anlatmak ve yaymak için en önemli araç ve gereçler bunlar. Mevlam gereği gibi kullanmayı nasip etsin. inşallah hayırlı şeylere ve islamın faydasına vesile olunur. başarılar diliyorum. Rabbim utandırmasın.
Nazım Elmas
Değerli Kardeşim, Güzel bir sitede çağın imkanlarını kullanarak düşüncelerinizi insanlarla paylaşıyorsunuz.Site güzel fikirler renk renk başarılar. Siteyi yapana ve yaşatana da tebrikler.
Ahmed Çıtlakoğlu
Esselam… Elinize sağlık güzel ve farklı bir site olmuş. Tebrik ve teşekkürler. Başarılarınızın devamı dileğiyle sevgiler… Vesselam…
osman karataş
Sayın Ahmet bey siteniz güzel bundan sonra İNŞAALLAH ziyaret eder değerli fikirlerinizden istifade etmek niyetiyle, başarılarınızın devamını selam ve dua ile dilerim.
Site İçinde Ara

Haftanın Sözü

“Aslan köpeklere baş olursa, köpeklerin her biri kendi karşısındakine aslan kesilir. Eğer aslanlara köpek baş olursa, o aslanların hepsi köpek olur.” (Yusuf Has Hacip)

Namaz Vakitleri
Giresun Hava Durumu
GİRESUN